Raamatupidamine

Raamatupidamine2019-03-06T10:06:33+00:00

Raamatupidamine ja maksuarvestus

Ettevõtete raamatupidamisteenused hõlmavad organisatsioonide rahavoogusid käsitleva teabe töötlemist ja täiustamist vastavalt Eesti ja ELi õigusaktidele. Kliendi nõudmisel moodustatakse juhtimis-, raamatupidamis- ja maksuregistreid. Õigeaegne ja täiesti valmis aruandlus maksuosakonnale ja teistele seotud institutsioonidele.

Personaliarvestuse haldamine ja palkade arvutamine

Personaliarvestuse haldamise hooldus hõlmab: töölepingute ettevalmistamist ja täitmist; materiaalse vastutuse lepingute registreerimine (kliendi nõudmisel); töötajate paberkandjate moodustamine; vastuvõtmise, vallandamise, puhkuse korraldamise registreerimine; puhkuseplaanide eelnõude ettevalmistamine; haiglate nimekirja registreerimine, palga alusdokumendi registreerimine (ajakava jne); palgafond, haiguspuhkus, hüvitis, palkade ja ettemaksete maksmine; maksude kogumise ja maksmise kontrollimine.

Finants-, maksu- ja statistilise aruandluse ettevalmistamine ja esitamine

Finantsaruannete täielik koostamine on bilanss, kapitalivoogude aruanded, kasum ja kahjum, statistiliste aruannete koostamine ja tegevusaruandlus. Finantsaruannete koostamise viimane etapp on konsolideeritud finantsaruannete koostamine.

Konsultatsioon maksukoormuse optimeerimise kohta

Täna ei ole maksude optimeerimine suurepärane võimalus organisatsiooni tasuvuse suurendamiseks, vaid ka tõhusaks konkurentsivõimaluseks. Organisatsioon, mis suutis oma maksukohustusi seaduslikult vähendada, on esialgu soodsamad võrreldes konkurentidega, kellel on suurem maksukoormus. Firma AMRPRO OÜ aitab tagada ettevõtte majanduslikku kindlust, vähendab maksu, jäädes samas seaduse piiresse.

Raamatupidamine ja maksukonsultatsioonid

Nende küsimuste kohta arutelu aitab kaasa lahenduse mitmeid olulisi ülesandeid, sealhulgas korraldada protsessi, et vähendada maksude ja optimeerimine tulumaksu, arvepidamine kooskõlas kehtivate õigusaktide nõuete, samuti võimalike vaidluste lahendamiseks reguleerivate asutuste.

Raamatupidamise taastamine

Raamatupidamine on pidev protsess, mida tuleb taastada, kui see on katkestatud või ei ole nõuetekohaselt rakendatud. Taastamine raamatupidamise – kogum meetmeid, et taastada “hooletusse” konto põhjal vastloodud või olemasolevate algdokumentide, samuti tuues konto nõuetekohases vormis vastavalt nõuetele Eesti ja ELi õigusaktidega.

Null aruandluse koostamine ja edastamine

Null raamatupidamisaruanne on üks finantsaruannete liike, mis on koostatud ettevõtte äritegevuse täieliku puudumise ajal. Kõik ettevõtted on kohustatud koostama ja esitama nulli aruande, samuti esitama reguleerivatele asutustele asjakohased dokumendid ettenähtud tähtaja jooksul. Meie eksperdid on valmis mitte ainult luua null aruandlus, vaid ka läbi kiire hinnangu tulemused on teie ettevõte kinnitada legitiimsust joonistus täpselt null aruandlus firma.

Kirjuta meile